Yayında :
 
 
KAĞIZMANTV SİZİN KANALINIZ,REKLAM İÇİN ...,0 538 375 09 43 ....ALİ ÇELİK...DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN                  
 

KAĞIZMAN’A PROJE OKULU MÜJDESİ

 

Kağızman İlçesinde Fen Lisesi düzeyinde 2. Okul açılıyor. Sınavla öğrenci alan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu kapsamına başarılarından dolayı Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi uygun görülerek okul bünyesinde proje sınıfı açıldı.

...Kağızman İlçesinde Fen Lisesi düzeyinde 2. Okul açılıyor. Sınavla öğrenci alan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu kapsamına başarılarından dolayı Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi  uygun görülerek  okul bünyesinde proje sınıfı açıldı.

 
Peki, Proje İmam Hatip Liseleri ne anlama geliyor?
 
Proje İmam Hatip Liselerini tüm Türkiye’de sınavla öğrenci alan okullar olarak tanımlayabiliriz.
 
Proje imam hatip Liselerine kısaca İmam Hatip Fen veya Sosyal Bilimler Liseleri de diyebiliriz. Program olarak normal Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi’nden hiçbir farkı olmayan Proje İmam Hatip Lisemiz ilçemizdeki eğitim kalitesini arttıracaktır.
 
Konferans salonu, bilgisayar sınıfı, kimya laboratuvarı, kütüphanesi ve İlimizde uygulama camisine sahip tek okul olması gibi fiziki imkânların yanında; mesleki ve akademik başarıları, temizlik ve düzeni, manevi değerlere bağlılığı, rahat ve huzur dolu pansiyonu proje okulu olmasındaki başlıca etkenlerdendir.
 
2020-2021 Eğitim- Öğretin yılında 40 kişilik sınırlı sayıda kontenjanı olan okulumuz öğrencilerimizin tercihlerini Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’ndan yana kullanmasını beklemektedir.
 
Tarih       : 27 Nisan 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

kağızmantv.tıkla izle 

 

Powered By TvSitesiKur