Yayında :
 
 
KAĞIZMANTV SİZİN KANALINIZ,REKLAM İÇİN ...,0 538 375 09 43 ....ALİ ÇELİK...DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN                  
 

Kaldırımdaki manav reyonu polis ve esnafı karşı karşıya getirdi

 

Market önünde bulunan manav reyonu nedeniyle işletmeye ceza yazmak isteyen polis, esnafla karşı karşıya geldi. Polisin “155’i ara oğlum” ifadesi tartışma çıkarttı.

...İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla manavlara vatandaşların girmesi yasaklanırken, marketlerin manavları ise içeriye alınması kararlaştırılmıştı. Kentte denetim yapan polis ekipleri Faikbey Caddesinde bir yerel market önünde bulunan manav reyonuna ceza yazmak istedi.

İşletme sahibi manav reyonunu içeriye aldıklarını ve zaten kapalı olan caddelerden dolayı zarar ettiğini görevli polise bildirmesi üzerine, polis ekipleri görevini yaptığını söyledi.

İşletme sahibinin “Bu kadar vatandaşla oynamayın 10-15 tane elaman çalıştırıyorum, Allah rızası için soruyorum bu cadde belli bir yere kadar neden kapalı ve biz neden zarar görüyoruz.” dedi.

Polis ekiplerinin ise sesini yükseltmemesini ve bağırmamasını işletme sahibine söyleyerek, “Bağırma lan, bağırma. Tak maskeni ağzını kapat. Oğlum, 155’i ara şikayetçi ol.” ifadesini kullandı.

Başka bir vatandaşın polisin yanına gelerek polise dokunmasının üzerine aynı polis memuru “Oğlum elini indir lan, elini indir. Dokunma bana, git lan, git lan buradan” dedi.

Daha sonra olay yerine gelen ekipler tarafından polis memuru olay yerinden uzaklaştırıldı. İşletme sahibi ve polis memuru birbirlerinden şikayetçi olmasıyla birlikte şahıslar önce sağlık kontörlü için hastaneye ardından da ifadelerinin alınması için karakola götürüldü.

Ayrıca olay yerinde bulunan işletme sahibinin avukatı polislerine müvekkilinin neden polis ekipleriyle götürüldüğünü kendilerinin karakola giderek şikayetçi olacağını söylemesi üzerine, farklı bir polis memuruyla avukat arasında kısa süreli tartışma çıktı.

Her iki tartışma anı da kameralarımıza an be an yansıdı.kaldirimdaki-manav-reyonu-polis-ve-esnafi-karsi-karsiya-getirdi-(2).jpgkaldirimdaki-manav-reyonu-polis-ve-esnafi-karsi-karsiya-getirdi-(3).jpgkaldirimdaki-manav-reyonu-polis-ve-esnafi-karsi-karsiya-getirdi-(4).jpgkaldirimdaki-manav-reyonu-polis-ve-esnafi-karsi-karsiya-getirdi-(5).jpg

 
Tarih       : 08 Mayıs 2020
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2020 

 
 

Powered By TvSitesiKur